Welkom op de site van AMusEd ! AMusEd staat voor All kinds of Music and Education en dat is net waar wij voor staan. Of je nu artiesten zoekt voor een mega-festival of een kleine receptie, pop, jazz of klassiek, een workshop stemcoaching of teambuilding ... Alles kan ! Vind je op de site niet onmiddellijk wie of wat je zoekt ? Neem dan contact met ons op en we helpen je graag verder ! Tinne en Ronny

Partners en links

LOCATIES

                                                                                                                                                  

- Fakkeltheater Antwerpen: www.fakkeltheater.be 

- Moonbeat Mechelen : www.moonbeat.be     

- Grounds Rotterdam : www.grounds.nu

- Corsendonk Duinse Polders Blankenberge : www.corsendonkhotels.com

- 't Waaigat Burcht

- CC Ter Schelde Antwerpen

 

   

OPNAMESTUDIO's

 

- Studio Close : www.studioclose.be

- NacNac studio : www.nacnacmusic.com

- Floyd Records : www.floydrecords.com

- Cavern : www.cavern.be

 

 

FOTOGRAFIE & ONTWERP

 

- Tim Luyten - fotografie : www.timluyten.be

- Martijn Fraanje - fotografie : www.martijnfraanjefotografie.com

- Erik Bongers - graphics : www.erikbongers.net 

  

 

ANDERE PARTNERS & SPONSORS

 

- Antwerp Symphony Orchestra : www.antwerpsymphonyorchestra.be 

- Ballon Media : www.ballonmedia.be 

- SmartGames : www.smartgames.eu

- Fritkot Max : www.fritkotmax.be